Miesiąc

Zadeklarowane kwoty należy wpłacać na konto Rady Rodziców:
81 8086 0004 0000 2509 2000 0010
Rada Rodziców przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Narwi
ul. Mickiewicza 81, 17-210 Narew

 


Z funduszy Rady Rodziców zakupiono jednorazowe szczoteczki do zębów niezbędne do realizacji programu profilaktycznego jamy ustnej w szkole w roku szkolnym 2016/2017. Uczniowie elmeksują zęby, poprzez co zapobiegają rozwijaniu się próchnicy. Odpowiedzialna za realizację programu jest Pani Anna Simończuk pielęgniarka szkolna.

 Marlena Rusiłowicz


Dofinansowano z funduszy Rady Rodziców Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Narwi zabawę karnawałową zawierającą elementy profilaktyki, która odbyła się w styczniu 2017r. Uczestniczyły w balu dzieci z grup przedszkolnych 6 latki oraz uczniowie klas II-III.

Marlena Rusiłowicz


Zakupiono nagrody z funduszy Rady Rodziców w formie książek za udział uczniów klas II-III i dzieci z przedszkola w konkursie pt.: „Pięknie recytujemy wiersze współczesnych poetów”. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody bez względu na to jakie miejsce zajęły w konkursie.

Marlena Rusiłowicz


Zakupiono z funduszy Rady Rodziców Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Narwi podarunki gościom z Hospicjum w Nowej Woli realizując program pt.:”Pola Nadziei”, które zostały wręczone podczas wspólnego spotkania które odbyło się w listopadzie 2016r.

Marlena Rusiłowicz