Miesiąc

W okresie przedświątecznym a dokładnie w przeddzień Światowego Dnia Wolontariatu, młodzi wolontariusze z różnych klas naszej szkoły wraz z opiekunem SU zorganizowali szkolny kiermasz ciast domowych. Było to kolejne przedsięwzięcie SU, w realizację którego zaangażowali się wolontariusze. Choć wymagało ono sporego nakładu pracy ze strony uczniów, to przyniosło oczekiwane efekty. Ciasto sprzedawane było na każdej przerwie, a wybierać było w czym – babeczki, orzeszki, przekładańce i inne słodkości.
Ci młodzi wolontariusze, a w szczególności ich rodzice byli fundatorami własnoręcznie upieczonych ciast, za co gorąco im dziękujemy. Gorąco dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się aktywnie i wsparli nasz kiermasz. Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na wsparcie działalności hospicjum Proroka Eliasza w Nowej Woli.
Teraz myślimy już o kolejnym kiermaszu, który przeprowadzimy tuż przed świętami, a będzie to kiermasz ozdób, stroików własnoręcznie wykonanych, wprowadzający nas w klimat oczekiwanych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Olga Hewa