Zespół Szkolno-Przedszkolny w Narwi

szkola_01

baner_cu_wrotapodlasia

Kompleks Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Narwi usytuowany jest przy ulicy Mickiewicza 81. W skład zespołu szkół wchodzą: Przedszkole Samorządowe w Narwi, Szkoła Podstawowa w Narwi oraz Gimnazjum w Narwi. Do dyspozycji uczniów i nauczycieli pozostają doskonale wyposażone sale lekcyjne, dwie pracownie komputerowe, obiekt sportowy oraz dwie sale do nauki religii. Oprócz tego w szkole znajduje się gabinet lekarski.

Dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Narwi jest Pan mgr Jerzy Ostapczuk, zastępcą dyrektora Pani mgr Maria Leszczyńska.

„Szkoła nasza promuje zdrowie, dba o takie wartości jak:
ochrona wielokulturowości regionu, działania profilaktyczne,
wartości rodzinne, związane z wartościami kulturowymi wspólnoty lokalnej”

Uzyskaliśmy tytuł Szkoły z klasą, przystępując do ogólnopolskiego projektu w roku 2002. Realizowaliśmy także projekt Nasza szkoła w Unii Europejskiej oraz Aktywna Szkoła. Od 1996 roku należymy do sieci szkół, promujących zdrowie.


 PATRIOTYZM JEST WŚRÓD NAS


Informacja

         Uprzejmie informujemy, że dnia 20 września 2018r. o godz. 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Narwi.

Porządek spotkania przedstawia się następująco:          

  1. Zebranie ogólne w dużej sali gimnastycznej. Spotkanie z psychologiem z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej na temat: „Wpływ relacji rodzicielskich na wychowanie i kształtowanie się tożsamości dziecka”.
  2. Spotkanie rodziców z wychowawcą w klasie w kwestii informacyjno – organizacyjnej.

,,Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż”.

Janusz Korczak

Obecność na zebraniu jest obowiązkiem rodziców.