Zespół Szkolno-Przedszkolny w Narwi

baner_cu_wrotapodlasia

Kompleks Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Narwi usytuowany jest przy ulicy Mickiewicza 81. W skład zespołu szkół wchodzą: Przedszkole Samorządowe w Narwi oraz Szkoła Podstawowa w Narwi. Do dyspozycji uczniów i nauczycieli pozostają doskonale wyposażone sale lekcyjne, dwie pracownie komputerowe oraz mała i duża sala gimnastyczna. Oprócz tego w szkole znajduje się gabinet lekarski.

Dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Narwi jest Pan mgr Jerzy Ostapczuk, zastępcą dyrektora Pani mgr Helena Miczejko.

„Szkoła nasza promuje zdrowie, dba o takie wartości jak:
ochrona wielokulturowości regionu, działania profilaktyczne,
wartości rodzinne, związane z wartościami kulturowymi wspólnoty lokalnej”

Uzyskaliśmy tytuł Szkoły z klasą, przystępując do ogólnopolskiego projektu w roku 2002. Realizowaliśmy także projekt Nasza szkoła w Unii Europejskiej oraz Aktywna Szkoła. Od 1996 roku należymy do sieci szkół, promujących zdrowie.